Hizmetlerimiz

Display Ürünleri

Satışın sadece fiyat ya da satılan ürün olmadığı,rekabetin doruklarına ulaşıldığı günümüz dünyasında reklam,firmaları bir adım öne çıkaran önemli unsurlardan bir tanesidir.1982 yılından bu yana Boyut Reklam tanıtım ürünleri,reklama ayrı bir boyut kazandırmıştır.Yalnızca dış mekanları değil,iç mekanları yani magazaları,marketleri,işyerlerini,sinemaları önemli birer reklam alanı haline getirmiş ve bu yolla reklam unsuru olan metanın satışının artmasını sağlamıştır. Marka olmanın ağırlığını üzerinde hisseden Boyut,küçük detaylara dahi büyük uğraşlar veregelmiş ve marka olmaktan ekol olmaya giden hedefte uzun bir yol katetmiştir.

Dijital Baskı

Poster, branda, cephe ve cam giydirme, araç kaplama, bas-kes etiket, vb. dijital baskı bir derya gibidir. Projenizin, ürününüzün veya fotoğrafınızın bir çok farklı kağıt ve folyo seçeneğine basılıp istediğiniz yere uygulanmasıyla oluşur. Baskı kalitemiz ve hızımız rakiplerimizle aramızdaki farkı oluşturur. Her türlü iç mekan, dış mekan baskılarınız için sizleri yerimize bekleriz.

Sunum Panoları

Okul ve Ofis ihtiyaçlarına yönelik akıllı tahta, yazı tahtası, mantar pano, eğitim ponoları, display ürünler, çizim masaları, camekanlı panolar, satranç takımları, şövaleler, makam arkalıkları gibi birçok ürün grubunda çeşitli ebat ve malzeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Yönlendirme Sistemleri

Yönlendirme Sistemleri, insan trafiğinin yoğun olduğu resmi ve özel binaların ihtiyaç duydukları ürünlerdir. Bu sistemler  işletmenizin yabancılar ve misafirler tarafından aradıkları bölümlere daha kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlar.

Yönlendirme sistemlerini kullanarak hem mevcut iş yerinize yakışır kurumsal bir görünüm kazandırmış olursunuz,hem de iş yeri departmanlarınız daha düzenli ve ulaşılabilir olur.

Yönlendirme sistemlerinin size sunmuş olduğu ürün yelpazesinin genişliği sayesinde,Firmanızın kurumsal renkleriyle uyumlu bir Yönlendirme sistemini de tercih edebilirsiniz.

Tabela

Firmanızın müşterileriyle buluşturduğu ilk ürünü isminizin yazılı olduğu tabelalardır. Bir tabelanın kalitesi marka imajınızı gösterir. Bu yüzden size iyi bir grafik ekibinin elinden çıkmış kaliteli bir tabela hizmeti sunuyoruz. Bütçenize göre çeşitli tabela modelleri mevcuttur. Sağ tarafta bulunan menüden istediğiniz tabela modeline tıklayarak daha fazla örnek tabelalarımızı görebilirsiniz.

Uyarı Levhaları

Uyarı Levhaları ve İş Güvenliği Levhaları
Çeşitli ebatlarda foreks, fotoblok, pleksi ve galvaniz saç malzemeleri üzerine veya sadece etiket olarak uyarı levhaları sitemizden online sipariş verebilirsiniz veya aşağıdaki kategorilerden birine tıklayarak kısa yoldan ilgili kategoriye ulaşabilirsiniz.